KALENDER 2019

Winst: 1x          Gelijkspel: 0x          Verloren: 0x          Gespeeld: 0x

Datum Uur Match Uitslag Winst/Gelijkspel/Verlies
12 januari 14 uur 30 FC STORMVOGELS - KWB Bocholt 2 - 1 W
19 januari 14 uur 30 Weyerke Veteranen - FC STORMVOGELS
26 januari 15 uur FC STORMVOGELS - Sparta Blauw Wit B
2 februari 15 uur FC STORMVOGELS - FC CSM
9 februari 15 uur FC STORMVOGELS - Jerommekes 1
16 februari ??? FC Breughel - FC STORMVOGELS
23 februari 14 uur 30 KWB Barrier - FC STORMVOGELS
2 maart 15 uur FC STORMVOGELS - Balendijk
9 maart 15 uur FC STORMVOGELS - CSC Veteranen
16 maart 15 uur De Vedetten - FC STORMVOGELS
23 maart 15 uur FC STORMVOGELS - KWB Werkplaatsen
30 maart 16 uur FC STORMVOGELS - KFC Eksel Veteranen
6 april 15 uur FC STORMVOGELS - Lansiers
13 april 15 uur Vreyshoring - FC STORMVOGELS
20 april --- --------------------------------------------------------------------------
27 april 16 uur FC Schuurke - FC STORMVOGELS
3 mei (vrijdag) --- Happening Convents
4 mei 15 uur FC STORMVOGELS - Herkol Veteranen
10 mei (vrijdag) --- Happening KWB Werkplaatsen
11 mei 14 uur 30 Pundershoek - FC STORMVOGELS
18 mei --- Happening Balendijk
25 mei --- Happening Canada
31 mei (vrijdag) --- HAPPENING FC STORMVOGELS
1 juni --- HAPPENING FC STORMVOGELS
8 juni 15 uur FC STORMVOGELS - Jerommekes 2
15 juni 15 uur Hechtel 76 - FC STORMVOGELS
22 juni --- Happening Lansiers
29 juni 13 uur 30 KWB Bocholt - FC STORMVOGELS
6 juli 15 uur FC STORMVOGELS - FC Breughel
13 juli --- --------------------------------------------------------------------------
20 juli BBQ
27 juli 14 uur 30 FC Goolderheide - FC STORMVOGELS
3 augustus --- Happening Robinson
9 augustus (vrijdag) --- Happening Den Bunt
10 augustus --- Happening Renaboys
17 augustus 15 uur FC STORMVOGELS - FC Schuurke
24 augustus 15 uur FC STORMVOGELS - Pundershoek
1 september --- PASTERCUP 2019
7 september --- PASTERCUP 2019
8 september --- PASTERCUP 2019
14 september --- PASTERCUP 2019
21 september --- --------------------------------------------------------------------------
28 september 15 uur FC STORMVOGELS - Hechtel 76
5 oktober 15 uur Balendijk - FC STORMVOGELS
12 oktober 15 uur CSC Veteranen - FC STORMVOGELS
19 oktober 15 uur FC STORMVOGELS - Weyerke Veteranen
20 oktober --- 9DE EETDAG FC STORMVOGELS
26 oktober 15 uur KWB Werkplaatsen - FC STORMVOGELS
2 november 15 uur FC STORMVOGELS - Vreyshoring
9 november 15 uur FC STORMVOGELS - FC Bazaar
16 november 15 uur FC STORMVOGELS - De Vedetten
23 november 15 uur VV Stars - FC STORMVOGELS
30 november 15 uur Herkol Veteranen - FC STORMVOGELS
7 december 15 uur FC STORMVOGELS - KWB Barrier
14 december 15 uur FC CSM - FC STORMVOGELS
21 december 14 uur 30 Lansiers - FC STORMVOGELS

Kalender 2018

Winst: 27x          Gelijkspel: 4x          Verloren: 9x          Gespeeld: 40X

Datum Uur Match Uitslag W/G/V
20 januari 15 uur Hechtel 76 - FC STORMVOGELS 1 - 7 W
27 januari 15 uur FC STORMVOGELS - Lindelhoeven Veteranen 0 - 4 V
3 februari 15 uur FC STORMVOGELS - Kadijk Veteranen 2 - 4 V
10 februari 15 uur FC STORMVOGELS - KWB Bocholt 5 - 0 W
17 februari 15 uur Hoek VV - FC STORMVOGELS 2 - 2 G
24 februari 15 uur KWB Lindel - FC STORMVOGELS 0 - 6 W
3 maart 15 uur FC STORMVOGELS - CSC Veteranen AFGELAST door de sneeuw -
10 maart 15 uur FC STORMVOGELS - Vreyshoring 5 - 0 W
17 maart 15 uur SV Breugel Veteranen - FC STORMVOGELS AFGELAST door de sneew -
24 maart 15 uur Sparta Blauw Wit Veteranen - FC STORMVOGELS 0 - 1 W
31 maart 15 uur KWB Sport Overpelt - FC STORMVOGELS 2 - 5 W
7 april 15 uur FC STORMVOGELS - Lansiers 4 - 0 W
14 april 15 uur KWB Werkplaatsen - FC STORMVOGELS 0 - 3 W
21 april 14 uur 30 FC Goolderheide - FC STORMVOGELS 0 - 4 W
28 april 15 uur FC STORMVOGELS - Stort Sport B 7 - 0 W
5 mei 14 uur 30 Happening CONVENTS Veteranen Rosselaar - FC STORMVOGELS 0 - 5 W
12 mei 15 uur 45 Happening WERKPLAATSEN FC STORMVOGELS - FC Balendijk 3 - 2 W
19 mei 13 uur 30 Happening BALENDIJK FC Schuurke - FC STORMVOGELS 3 - 2 V
26 mei 15 uur 15 Happening CANADA Glaverbel - FC STORMVOGELS 1 - 6 W
1 juni HAPPENING 50 JAAR FC STORMVOGELS
2 juni HAPPENING 50 JAAR FC STORMVOGELS
9 juni 15 uur Oud Stormvogels - Jong Stormvogels -
16 juni 17 uur 15 Happening LANSIERS FC Stormvogels - Jong Wijerke 2 - 1 W
23 juni 15 uur Hechtel 76 - FC STORMVOGELS AFGELAST
30 juni 15 uur Renaboys - FC STORMVOGELS 4 - 1 V
7 juli 15 uur FC STORMVOGELS - Stort Sport A 4 - 4 G
14 juli BBQ
21 juli
28 juli 15 uur FC STORMVOGELS - FC Breughel 1 - 1 G
4 augustus 15 uur Lansiers - FC STORMVOGELS AFGELAST door Lansiers
10 augustus (vr) Happening DEN BUNT AFGELAST door Lommel SK Veteranen
11 augustus Happening RENABOYS tegen de Muur 3 - 4 V
18 augustus 15 uur FC STORMVOGELS - FC Goolderheide AFGELAST door Goolderheide
25 augustus Happening LUNCA TRAPPERS tegen Lansiers 4 - 0 W
1 september Happening VREYSHORING tegen Kartoes 5 - 0 W
8 september 15 uur FC STORMVOGELS - Hechtel 76 4 - 3 W
15 september 15 uur Veteranen Lindelhoeven - FC STORMVOGELS 2 - 2 G
22 september 15 uur FC STORMVOGELS - Hoek VV 1 - 3 V
29 september 15 uur FC STORMVOGELS - KWB Lindel 7 - 0 W
6 oktober 15 uur FC Stormvogels - KWB 76 Hechtel 5 - 1 W
13 oktober 15 uur FC STORMVOGELS - KWB lommel-Barrier 5 - 1 W
17 oktober 19 uur 30 Lommel SK veteranen - FC Stormvogels 4 - 0 V
20 oktober 15 uur FC STORMVOGELS - SV Breugel Veteranen 1 - 5 V
27 oktober 15 uur FC STORMVOGELS - Wijerke Veteranen 1 - 5 V
28 oktober EETDAG FC STORMVOGELS
3 november 15 uur CSC Veteranen - FC STORMVOGELS 2 - 6 W
10 november 14 uur FC CSM - FC STORMVOGELS 1 - 5 W
17 november 16 uur Stort Sport B - FC STORMVOGELS 1 - 8 W
24 november 15 uur FC STORMVOGELS - Sparta Blauw Wit Veteranen 6 - 1 W
1 december 15 uur FC STORMVOGELS - KWB Werkplaatsen 7 - 0 W
8 december 14 uur 30 Vreyshoring - FC STORMVOGELS 1 - 5 W
15 december 15 uur FC STORMVOGELS - Renaboys 7 - 1 W